سه شنبه ، 28 آبان ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 94   |  دفعات بازدید : 4151   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دیدار حضرت آیت الله شبیری زنجانی و دکتر نهاوندیان

25 تير, 1394 02:07
حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی: زحمات دولت و تیم مذاکره هسته ای نزد خداوند دارای اجر است. همواره برای دکتر روحانی و موفقیت دولت در خدمت بیشتر به مردم دعا می کنیم.
 دیدار حضرت آیت الله شبیری زنجانی و دکتر نهاوندیان

حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی عصر چهارشنبه در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری با ایشان گفتند: زحماتی که دولت و تیم مذاکره هسته ای برای برطرف کردن یک چالش پیش روی کشور با نیت خالص متحمل شدند، قطعا نزد خداوند دارای اجر است.

ین مرجع عالیقدر تشیع، جمهوری اسلامی ایران را کشور اهل بیت (ع) خواندند و افزودند: وظیفه ما دعا کردن برای همه کسانی است که در راه خیر برای این کشور و مردم قدم برداشته و به آن خدمت می کنند و در این بین، دکتر روحانی جایگاه خاصی دارند و ما همواره برای ایشان و موفقیت دولت در خدمت بیشتر به مردم دعا می کنیم.

دکتر محمد نهاوندیان نیز در این دیدار ضمن ابلاغ سلام رییس جمهوری خدمت ایشان گفت: دولت بهره گیری از دعای خیر و ارشاد مراجع عظام تقلید را از ارکان موفقیت خود می داند.

رییس دفتر رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری ضمن ارائه گزارشی از مهمترین برنامه های دولت، این مرجع عالیقدر را در جریان مهمترین محورها، جزییات و دستاوردهای توافق هسته ای میان جمهوری اسلامی ایران و گروه کشورهای ۵+۱ قرار داد.

 دیدار حضرت آیت الله شبیری زنجانی و دکتر نهاوندیان
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت