سه شنبه ، 28 آبان ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 93   |  دفعات بازدید : 4071   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دکتر نهاوندیان و گفت و گویی با خبرنگاران در پایان سفر به مشهد و قم

25 تير, 1394 03:36
برای دولت مایه افتخار است که در مسیر خدمت ، از راهنمایی های مراجع و علما بهره بگیرد. گزارشی از مهمترین برنامه های دولت ، مهمترین محورها، جزییات و دستاوردهای توافق هسته ای میان جمهوری اسلامی و گروه کشورهای ۵+۱ تقدیم مراجع عظام شد.
دکتر نهاوندیان و گفت و گویی با خبرنگاران در پایان سفر به مشهد و قم

رییس دفتر رییس جمهوری عصر چهارشنبه در پایان سفر به مشهد و قم و دیدار با پنج تن از مراجع عظام تقلید، در گفت و گویی با خبرنگاران گفت: برای دولت مایه افتخار است که در همه مسیر خدمت از راهنمایی های مراجع و علما بهره بگیرد.
دکتر محمد نهاوندیان با بیان اینکه دولت تدبیر و امید وظیفه خود می داند در مسایل مهم و اساسی گزارشی به مراجع و علما تقدیم کند، افزود: لازم بود در خصوص موضوع هسته ای به عنوان مسئله ای ملی و مهم گزارشی بهنگام از آخرین تحولات و دستاوردها تقدیم مراجع عظام کرده و از راهنمای های این بزرگواران بهره مند شویم.
سرپرست نهاد ریاست جمهوری اظهارداشت: در دیدارهای امروز نیز مثل دفعات قبل از مراتب محبت، حمایت و کمک مراجع معظم بهره مند شدیم.
رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به اینکه در مسایل مهمی که جنبه ملی دارد نیاز به انسجام و همبستگی عمومی و در سطوح بالا داریم، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال را با دوراندیشی و درایت سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نامگذاری کردند و به سبب اینکه امسال مسایل مهمی پیش رو داریم از جمله مسئله هسته ای باید با همدلی بیشتر برای حل مشکلات تلاش کنیم و به خصوص در حال حاضر که توافق هسته ای نیز حاصل شده است، باید با راهنمایی مراجع بزرگوار به همدلی مطلوب و مورد نظر دست یابیم.
دکتر نهاوندیان در پایان با بیان اینکه حاصل این دیدارها تاکید بر ضرورت انسجام و همدلی بود، خاطرنشان کرد: امیدوارم با انرژی معنوی که از این دیدارها گرفتیم بتوانیم به نحو بیشتر و مطلوب تری خدمت رسانی دولت به مردم عزیز را ادامه دهیم. 
دکتر نهاوندیان و گفت و گویی با خبرنگاران در پایان سفر به مشهد و قم
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت