جمعه ، 1 آذر ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 253   |  دفعات بازدید : 3583   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

در حاشیه افتتاح دو طرح عمرانی در دانشگاه زابل

09 شهريور, 1396 22:07
رویکرد اقتصادی دولت دوازدهم در کنار رشد پایدار توجه به رفع فقر است - فقر مطلق تا پایان دولت دوازدهم باید ریشه کن شود - یاد دوران سازندگی آیت‌الله هاشمی از حافظه تاریخی ملت ایران هرگز فراموش نخواهد شد - چهره اقتصادی استان سیستان و بلوچستان در دهه آینده کاملاً متحول می شود
در حاشیه افتتاح دو طرح عمرانی در دانشگاه زابل

دانشکده فنی و مهندسی شهید حسابی مقدم دانشگاه زابل روز پنجشنبه با حضور معاون اقتصادی رییس‌جمهور افتتاح شد.

دکتر محمد نهاوندیان ضمن افتتاح دانشکده فنی مهندسی شهید حسابی مقدم دانشگاه زابل از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد.

این دانشکده با زیربنای ۶۱۳۰ مترمربع در چهار طبقه احداث شده و گامی در راستای توسعه زیرساخت‌های آموزش عالی در منطقه سیستان و بلوچستان محسوب می‌شود.

همچنین با حضور معاون اقتصادی رییس‌جمهور، مرکز همایش های بین المللی آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در دانشگاه زابل ، با زیربنای ۲۴۰۰ مترمربع  در دو طبقه افتتاح شد.

دکتر نهاوندیان در حاشیه مراسم افتتاح این مرکز همایش ها گفت: یاد دوران سازندگی آیت‌الله هاشمی از حافظه تاریخی ملت ایران هرگز فراموش نخواهد شد.

وی افزود : توسعه و سازندگی از خانه علم و دانشگاه آغاز می شود و محوریت اصلی در استان سیستان و بلوچستان توجه به کشاورزی است و باید توان کشاورزی دشت سیستان به قوت سابق خود بازگردد.

دکتر نهاوندیان اظهارداشت: رویکرد اقتصادی دولت دوازدهم در کنار رشد پایدار توجه به رفع فقر است فقر مطلق تا پایان دولت دوازدهم باید ریشه کن شود و این دولت توجه ویژه‌ای به اقشار کم درآمد خواهد داشت و در این مسیر استان سیستان و بلوچستان در اولویت خدمتگزاری قرار دارد.

معاون اقتصادی رئیس جمهور تصریح کرد :چشم انداز دقیقی برای استان سیستان و بلوچستان در نظر گرفته شده و چهره اقتصادی استان در دهه آینده کاملاً متحول خواهد شد.
در حاشیه افتتاح دو طرح عمرانی در دانشگاه زابل
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت