جمعه ، 1 آذر ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 226   |  دفعات بازدید : 3694   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دکتر نهاوندیان در مراسم بهره برداری از ١٩٦ پروژه عمرانی شهرداری زاهدان

22 بهمن, 1395 12:06
سیستان و بلوچستان یک گنج ناشناخته برای کشور است - رویکرد دولت یازدهم برای بهبود فضای کسب و کار و سرمایه گذاری تداوم می یابد
دکتر نهاوندیان در مراسم بهره برداری از ١٩٦ پروژه عمرانی شهرداری زاهدان
دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری روز جمعه در مراسم بهره برداری از مجتمع تجاری و خدماتی بازار بزرگ حافظ زاهدان و ١٩٦ پروژه عمرانی شهرداری زاهدان با بیان اینکه حضور شاداب بخش خصوصی، موجب توسعه و رشد استان سیستان و بلوچستان خواهد بود، گفت: این رویکردی است که دولت تدبیر و امید از ابتدای فعالیت خود بر آن تاکید داشته است.

دکتر نهاوندیان افزود: وظیفه دولت تامین امنیت و زیرساخت ها و ایجاد فضای مناسب کسب و کار است تا بخش خصوصی بتواند با کار، ابتکار و سرمایه گذاری زمینه های رشد را فراهم کند و این همان الگویی است که دولت بر اساس سیاست های کلی اصل ٤٤ قانون اساسی در دستور کار خود قرار داده  و اقتصاد مقاومتی را همین می داند.

رییس دفتر رییس جمهوری اظهار داشت: اهتمام دولت بر این است تا زمینه ها برای شکوفایی ظرفیت های داخلی و استفاده از فرصت های بین المللی را فراهم کند و امروز هم در حسن روابط با جهان توانسته ایم گام های مثبتی را برداریم و هم در راه اندازی واحد های تولیدی و رشد تولید قدم های خوبی برداشته شده است.

دکتر نهاوندیان با بیان اینکه رویکرد درون زا و برون گرا، چراغ راه دولت خواهد بود، گفت: استان سیستان و بلوچستان یک گنج ناشناخته برای کشور است؛ سرمایه های عظیم انسانی و طبیعی استان کم نظیر و بی نظیر است.

رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید همواره بر شکوفایی ظرفیت های استان تاکید داشته است، خاطرنشان کرد: امروز خوشحالم که پس از گذشت سه سال از سفر رییس جمهوری به این استان ، اقدامات خوبی در بخش های مختلف انجام شده است.

دکتر نهاوندیان اظهار داشت: به فعالان اقتصادی و کارآفرینان  اطمینان می دهم که رویکرد بهبود فضای کسب و کار و سرمایه گذاری تداوم می یابد.

دکتر نهاوندیان در مراسم بهره برداری از ١٩٦ پروژه عمرانی شهرداری زاهدان
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت