پنجشنبه ، 30 آبان ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 192   |  دفعات بازدید : 3905   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دیدار با حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی

06 شهريور, 1395 23:18
انصافا دولت یازدهم، دولت خوب و فعالی است - دعای خیر مردم، بهترین پشتیبان این دولت خواهد بود- اقدامات دولت در همه حوزه ها ، به طور ملموس برای مردم تبیین و تشریح شود
دیدار با حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی
حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه" انصافا دولت یازدهم، دولت خوب و فعالی است و زحمات زیادی می کشد"، گفتند: دعای خیر مردم، بهترین پشتیبان این دولت خواهد بود.

این مرجع عالیقدر تقلید پس از شنیدن گزارش جامع عملکرد سه ساله دولت تدبیر و امید، تصریح کردند: فعالیت ها و اقدامات دولت قابل تقدیر است و باید شکرگزار خدمات دولت در حوزه های مختلف بود.

ایشان ضمن دعای خیر برای موفقیت رییس جمهوری و مجموعه دولت، تصریح کردند: دولت یازدهم دولت خوب و کارآمدی است و احتیاج به دلگرمی و پشتیبانی دارد تا اگر ضعف هایی هم هست، با برنامه ریزی دقیق و فعالیت و تلاش بیشتر رفع گردد.

حضرت آیت الله موسوی اردبیلی، اداره کشور و کار اجرایی را بسیار سخت و دشوار دانستند و در عین حال گفتند که دولت در برابر مشکلاتی که هر روز ممکن است بروز کند،  باید صبور و بردبار باشد.

ایشان همچنین با بیان اینکه مردم باید آرام آرام آثار فعالیت های دولت را در زندگی خود حس کنند،  توصیه کردند که اقدامات دولت در همه حوزه ها ، به طور ملموس برای مردم تبیین و تشریح شود.

دکتر محمدنهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری نیز در این دیدار با ابلاغ سلام گرم رییس جمهوری و دولت به ایشان ، گزارشی جامع از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در سه سال گذشته در حوزه های مختلف بویژه در حوزه اقتصادی ارائه کرد.

دیدار با حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت