شنبه ، 30 شهريور ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 153   |  دفعات بازدید : 4006   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دکتر نهاوندیان در بازدید از ستاد انتخابات کشور

08 اسفند, 1394 13:56
مردم به شایستگی دعوت رهبری را اجابت کردند - ملت و رهبری پیروز واقعی انتخابات هستند
دکتر نهاوندیان در بازدید از ستاد انتخابات کشور
رییس دفتر رییس جمهوری با تقدیر از حضور باشکوه مردم پای صندوق های رای گفت: این حضور، نشان بلوغ سیاسی مردم است که به شایستگی، دعوت رهبر معظم انقلاب را درباره اینکه این حضور برای انسجام ملی و حراست از امنیت کشور لازم است، اجابت کردند.
دکتر محمد نهاوندیان جمعه شب و پس از بازدید از ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران با اشاره به دریافت گزارش‌هایی که حاکی از افزایش ازدحام جمعیت در حوزه‌های رای‌گیری در بیش از 10 استان به رغم تمدید چندین نوبت زمان رای گیری داشت، افزود: مردم نشان دادند که نسبت به آینده کشور احساس مسئولیت می کنند و هر ایرانی خود را در این مسئولیت مشترک سهیم می داند.

رییس دفتر رییس جمهوری اظهار داشت: همه فعالان سیاسی، احزاب و گروه ها یک رقابت جدی شکل داده اند. ما شاهد آگاهی بالای همه فعالان سیاسی بودیم. با وجود اینکه ملاحظات و نظرات متفاوت داشتند، اما همه به قاعده بازی پایبند بودند و ما یک انتخابات قانونمند داشتیم.
دکتر نهاوندیان افزود: این نکته خیلی مهم است که با وجود شور در حضور، آرامش بر صحنه انتخابات حکمفرماست و روال کار کاملا براساس قانون و مقررات بوده و کمترین مشکل در اجرای انتخابات گزارش شده که نشانه کارآمدی در اداره این پروژه بزرگ ملی است.
رییس دفتر رییس جمهوری تصریح کرد: معتقدم که پیروز انتخابات ملت و رهبری نظام است. در حالی که در منطقه مشکلات امنیتی و تزلزل در ساختار سیاسی را شاهد هستیم، اما در ایران اسلامی بار دیگر عزت و انسجام ملت به نمایش درآمده است.
دکتر نهاوندیان گفت: همچنان که رییس جمهوری پس از ریختن رای خود در صندوق مورد تاکید قرار داد، آنچه که از صندوق رای حاصل شود ، مورد احترام همه ملت و مورد احترام و همکاری دولت خواهد بود، چون تجلی اراده مردم است.
رییس دفتر رییس جمهوری اظهار داشت: امیدواریم یک فضای پربارتر از گذشته برای همکاری دولت و ملت و مجلس برای خدمت به مردم حاصل شود.

دکتر نهاوندیان در بازدید از ستاد انتخابات کشور
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت