سه شنبه ، 28 آبان ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 138   |  دفعات بازدید : 4260   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دکتر نهاوندیان و دکتر ظریف در شورای بین المللی کسب و کار مجمع جهانی اقتصاد

01 بهمن, 1394 03:33
شورای بین المللی کسب و کار مجمع جهانی اقتصاد با حضور وزیر امور خارجه کشورمان و رئیس دفتر رئیس جمهوری در چهل و ششمین نشست مجمع جهانی اقتصاد در داووس برگزارشد. دکتر نهاوندیان و دکتر ظریف فرصت های جدید سرمایه گذاری در ایران را تشریح کردند
دکتر نهاوندیان و دکتر ظریف در شورای بین المللی کسب و کار مجمع جهانی اقتصاد
پیوند به صفحه ی ویدیو های سایت :
- دکتر نهاوندیان در نشست مجمع جهانی اقتصاد داووس سوییس (یک از سه)
- دکتر نهاوندیان در نشست مجمع جهانی اقتصاد داووس سوییس (دو از سه)
- دکتر نهاوندیان در نشست مجمع جهانی اقتصاد داووس سوییس (سه از سه)

در این نشست که عصر چهارشنبه با حضور صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی بزرگ دنیا برگزار شد، محمدجواد ظریف و محمد نهاوندیان مسائل اقتصادی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران را تبیین کرده و به پرسش های حضار در زمینه سیاست خارجی، همکاری و سرمایه گذاری در ایران پاسخ دادند
در این گردهمایی دکتر ظریف با تشریح موقعیت استراتژیک و ویژه جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان، چه از لحاظ سیاسی و چه از لحاظ ژئوپلیتیکی و اقتصادی به تشریح فرصت های پیش روی سرمایه گذاران پرداخت و گفت: درفضای پسا برجام فرصتهای کم نظیری برای آغاز فصلی جدید از تعامل با ایران فراهم آمده است.
دکتر نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهوری نیز در این گردهمایی که با استقبال گسترده صاحبان سرمایه، کارشناسان مسائل اقتصادی و متخصصین بازار برگزار شده بود به تشریح و تبیین فرصت های سرمایه گذاری و رویکرد جدید ایران در تعامل سازنده با کشورهای علاقمند به توسعه همکاری پرداخت .
دکتر نهاوندیان همچنین برخی از تمهیدات و برنامه ریزی های گسترده دولت برای جذب سرمایه گذاری و همکاری های پایدار اقتصادی با سرمایه گذاران خارجی را تشریح کرد.
دکتر نهاوندیان و دکتر ظریف در شورای بین المللی کسب و کار مجمع جهانی اقتصاد
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت