سه شنبه ، 28 آبان ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 133   |  دفعات بازدید : 3921   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دیدار حضرت آيت الله وحيد خراساني و دکتر نهاوندیان

11 دي, 1394 18:57
حضرت آيت الله وحيد خراساني:
اگر رضاي خدا و امام زمان (عج) ملاك عمل باشد، همه تلاش ها مانند مذاكرات اخير به ثمر خواهد نشست
 دیدار حضرت آيت الله وحيد خراساني و دکتر نهاوندیان
حضرت آيت الله العظمي وحيد خراساني در ديدار دكتر محمد نهاونديان رييس دفتر رييس جمهوري با ابلاغ سلام گرم و خاص به رييس جمهوري و تقدير از تلاش هاي دولت تدبير و اميد در مسير خدمت به مردم، گفتند: اگر رضاي خداوند متعال و امام زمان (عج) در همه امور ملاك عمل باشد همه تلاش ها و اقدامات به ثمر خواهد نشست همانگونه كه در مذاكرات اخير به ثمر نشست.
ايشان با بيان اين مطلب كه خداوند متعال به پيامبر خود حضرت موسي (ع ) در دعوت مردم به وحدانيت امر مي فرمايد كه با زبان نرم و قول ليّن و نه با درشتي با آنان سخن گويد ، خاطرنشان كردند: بايد همواره در رفتار و گفتار ما سه اصل نرمي، درستي و پختگي رعايت شود و در مسير رسيدن به اهداف بلند روش درست را به كار گيريم تا دچار مشكل نشويم.
آيت الله وحيد خراساني با اشاره به اينكه برنامه سعادت كه در كلام اهل بيت (ع) نهفته است مي تواند براي اداره كشور مورد استفاده مسوولان قرار گيرد، افزودند: با درك صحيح از تعاليم ائمه معصومين(ع) مي توان به خوبي و در مسير صحيح كشور را اداره كرد.
ايشان تاكيد كردند: اين جمله اميرالمومنان حضرت علي (ع) خطاب به مالك اشتر كه مي فرمايند"مردم دو دسته اند يا برادر ديني تو هستند يا همنوع تو هستند در خلقت؛ با مردم آنگونه رفتار كن كه دوست داري خداوند آنگونه با تو رفتار كند" بايد همواره مد نظر مسوولان كشور باشد.
آيت الله وحيد خراساني همچنين از درگاه خداوند به انجام رسيدن موفق برجام و رفع موانع و مشكلات از مسير اقتصاد و آباداني كشور را خواستار شدند.
دكتر نهاونديان نيز در اين ديدار با ابلاغ سلام گرم دكتر روحاني به آيت الله العظمي وحيد خراساني گزارشي از روند اقدامات و تلاشهاي دولت تدبير و اميد در عرصه هاي مختلف داخلي و بين المللي ارائه كرد.
 دیدار حضرت آيت الله وحيد خراساني و دکتر نهاوندیان
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت