پنجشنبه ، 23 آبان ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 130   |  دفعات بازدید : 3853   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دیدار حضرت آيت الله شبيري زنجاني و دکتر نهاوندیان

11 دي, 1394 16:18
حضرت آيت الله شبيري زنجاني: تلاش براي تقويت وحدت، همدلي و انسجام ملي در كشور ضرورت دارد - دكتر نهاونديان: انتخابات آينده بايد در جهت تقويت انسجام ملي و همدلي در كشور باشد
 دیدار حضرت آيت الله شبيري زنجاني و دکتر نهاوندیان
حضرت آيت الله العظمي شبيري زنجاني در ديدار رييس دفتر رييس جمهوري با تقدير از تلاش ها و خدمات دولت و مسوولان كشور براي رسيدن به دستاوردهاي بزرگ، به توافق هسته اي ايران و قدرت هاي جهاني اشاره و تاکید کردند: كوشش در مسير خشنودي خداوند و خدمت به مردم نتيجه و نصرت قطعي بدنبال دارد.
ايشان با اشاره به پيش رو بودن انتخابات مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري بر ضرورت تلاش براي تقويت وحدت، همدلي و انسجام ملي در كشور تاكيد كردند.
آيت الله شبيري زنجاني توجه به مصالح و منافع ملي را حائز اهميت برشمردند و ابراز اميدواري كردند تا انتخابات آينده موجب تقويت وحدت و انسجام داخلي شود.
دكترمحمد نهاونديان رییس دفتر رییس جمهوری نيز در اين ديدار با ابلاغ سلام رييس جمهور و اعضاي دولت به آيت الله العظمي شبيري زنجاني به موفقيت مذاكره كنندگان كشور با قدرت هاي جهاني اشاره كرد و گفت: با وجود  برخي سنگ اندازي ها و فتنه افكني ها از سوي دشمنان از جمله رژيم صهيونيستي، به اميد خداوند در هفته هاي آينده شاهد برداشته شدن تحريم هاي ظالمانه و اجراي كامل برجام خواهيم بود.
رييس دفتر رييس جمهوري سپس به انتخابات پيش رو اشاره كرد و گفت: بسيار مهم است كه در داخل كشور تمامي سليقه هاي فرهنگي، سياسي و اقتصادي در جهت حفظ مصالح ملي حركت كنند و انسجام در مقابله با دشمن بيروني حفظ شود.
دكتر نهاونديان همچنين ضمن تشريح عملكرد دولت تدبير و اميد در دوسال گذشته گفت: همه بخش هاي دولت براي ادامه راه خود به دعاي بزرگان و مراجع عظام تقليد محتاج هستند.
 دیدار حضرت آيت الله شبيري زنجاني و دکتر نهاوندیان
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت