شنبه ، 30 شهريور ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 103   |  دفعات بازدید : 3982   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دکتر نهاوندیان در بازدید از سامانه ارتباطات مردمی ریاست جمهوری استان همدان

04 شهريور, 1394 15:47
به توسعه همه جانبه که هدف دولت است، نزدیک می شویم - نیاز به اشتغال در بین درخواست های مردمی از رییس جمهوری بسیار بالا است
دکتر نهاوندیان در بازدید از سامانه ارتباطات مردمی ریاست جمهوری استان همدان
رییس دفتر رییس جمهوری در بازدید از سامانه مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در سفر استانی همدان گفت: سفر رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به استان همدان فرصت مغتنمی است برای اینکه مردم بطور مستقیم مسائل خود را با رییس جمهوری در میان بگذراند.
دکتر محمد نهاوندیان روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت:در بررسی های انجام شده در استان های دیگر مشخص شده است بحث نیاز به اشتغال در بین درخواست های مردمی از ریاست جمهوری بسیار بالا است.
رییس دفتر رییس جمهوری ضمن تاکید بر اینکه تاسیس این سامانه فرصت بسیار خوبی است، ادامه داد: اینکار بسیار متین و در آرامش حاصل شده است لذا بجای اینکه افراد به  خیابان بیایند و یک نامه را برسانند با این سیستم می توانند در منزل خود شرح مسائل خود را بدهند.
دکتر نهاوندیان افزود: در این میان افرادی نظرات و پیشنهاداتی می دهند و افرادی نیاز های خود را مطرح می کنند و افرادی هم در این میان لطف می کنند و تشکر می کنند.
رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به اینکه در بررسی های انجام شده در استان های دیگر مشخص شده است بحث نیاز به اشتغال جزو اولویت ها است، گفت: این سامانه فرصت ارتباط مستقیم مردم را با رییس جمهوری فراهم می کند و به سبب آن، کار به سرعت به دستگاه مربوطه ارجاع داده می شود و به ما هم این امکان را می دهد که یک ارزیابی در سرعت پاسخگویی دستگاه داشته باشیم.
دکتر نهاوندیان افزود: هر سفری که جلو می رویم به آن هدفی که دنبال می کردیم که شامل یک پایش و نظارت بر وظایف دستگاه ها و ایجاد تحرک و پویشی در بین آنهاست، نزدیک تر می شویم.
دکتر نهاوندیان در بازدید از سامانه ارتباطات مردمی ریاست جمهوری استان همدان
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت