يکشنبه ، 3 شهريور ، 1398
پیام کوتاه
کد خبر: 33   |  دفعات بازدید : 2508   |  نظرات : 2 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

مردم موتور اصلی تغییر شرایط اقتصادی هستند

17 مهر, 1392 02:20
نظرات
عباس
1392 اسفند 20 سه شنبه 06:19 ب.ظ
صد درصد پس خواهشمندم نظرات مارا به دولت و مجلس منعکس نمایند سبد کالا محبوبیت احمدینژاد را از 30 به 90 درصد رساند(با حذف بیکاران وروستایان که تحت پوشش امداد نبودندو اگر اینجوری پیش برود در مجلس بعدی 90 درصد احمدینژادیند ) بهتر نیست به جای حذف مردم از یارانه ها و ایجاد نارضایتی عمومی یک شرکت بزرگ تولیدی ملی ایجاد شود با ثبت نام اجباری یارانه دهکهای بالا و اختیاری دهکهای پایین و سهامدار کردن مردم که مطمینا بیش از 80 درصد مردم حتی اقشار ضعیف استقبال میکنند و مسولان بدانند بعد 3سال بیش از صد هزار ملیاردتومان در تولید سرمایه گذاری شده و بیش از 3ملیون شغل واقعی ایجاد میشود در بخشهای پتروشیمی و ... مگر دغدغه تولید نیست ؟مگر دغدغه رهبری تولید و واگذاری امور به بخش خصوصی نیست چه فرصتی از این بهتر؟ بهتر نبود به جای سبد کالا طرحهای نیمه تمام از جمله بیمارستانها در شهرها تکمیل و تجهیز میشد اکثر مردم بین مرغ 10ماه مانده و... به این کار راضیتربودند چرا نظر سنجی نمیشود مثلادر زرند بین 1تجهیز بیمارستان سینا وورزشگاه و کارخانه و...و 2سبد کالا چند درصد مردم موافقند 95
حجت کامیاب
1393 مهر 19 شنبه 04:28 ب.ظ
یک سال از پیامتان گذشت. این پیام و پیامهای دیگر نشان دهنده حس دلسوزی شما برای انقلاب اسلامی است و دغدغه شما.
در صورتیکه مردم تلاش کنند و با تغییر نگرش به مسایل اقتصادی و سطح زندگی و ... ، میتوان آینده ای روشن برای بهبود وضعیت اقتصادی دید.
بطور مثال اگر مردم با همراهی و همکاری هم ، یک کالای با کیفیتِ مناسبِ معمولیِ داخلی را جایگزین یک کالای حتی با کیفیت ه خارجی کنند ، با گذشت اندک زمانی ، شاهد تغییر این نگاه به کالا ها و رونق بیشتر تولیدات داخلی می شویم. در این صورت ، آن کارخانه هم خواه نا خواه مجبور به تغییر کیفیت از متوسط به عالی برای جلب نظر و بدست آوردن مشتری بیشتر ، خواهد بود.
با این بیان ، میتوان دریافت که با همراهی ِ مردم ، مطمئناً میتوان اقتصادی توانمند ، پویا و بدون وابستگی داشت.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت